$7.41
$10.90
Compare Price
You save
$3.49
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 40000779
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 40000779 Paddle Water Curtain
Item:
#1195062
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 40000779 |
| Manufacturer Part # | 40000779 |
| Height | 1" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 40000779 Paddle Water Curtain
$7.41
$10.90
You save
$3.49
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 40000779 Paddle Water Curtain
