$24.88
$36.60
Compare Price
You save
$11.72
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 40003386
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 40003386 Bracket Float Switch Low
Item:
#1204738
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 40003386 |
| Manufacturer Part # | 40003386 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 40003386 Bracket Float Switch Low
$24.88
$36.60
You save
$11.72
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 40003386 Bracket Float Switch Low
