$54.90
$80.75
Compare Price
You save
$25.85
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 4000603
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 4000603 Shield Splash 22
Item:
#1204805
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 4000603 |
| Manufacturer Part # | 4000603 |
| Height | 1.9" |
| Width | 10.15" |
| Depth | 21.8" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 4000603 Shield Splash 22
$54.90
$80.75
You save
$25.85
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 4000603 Shield Splash 22
