$76.47
$112.48
Compare Price
You save
$36.01
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 4009149
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 4009149 Water Trough
Item:
#1149745
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 4009149 |
| Manufacturer Part # | 4009149 |
| Height | 2.95" |
| Width | 12.7" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 4009149 Water Trough
$76.47
$112.48
You save
$36.01
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 4009149 Water Trough
