Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 4015763
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 4015763 Tube Vinyl .500 Id X 26 .00 Lg
Item:
#1205465
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 4015763 |
| Manufacturer Part # | 4015763 |
| Height | 2.6" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 27.05" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 4015763 Tube Vinyl .500 Id X 26 .00 Lg
