$95.99
$141.20
Compare Price
You save
$45.21
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 43-0322-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 43-0322-3 Distribution Assembly
Item:
#1148041
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 43-0322-3 |
| Manufacturer Part # | 43-0322-3 |
| Height | 2.6" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 32.65" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 43-0322-3 Distribution Assembly
$95.99
$141.20
You save
$45.21
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 43-0322-3 Distribution Assembly

