$26.24/Pack
$38.60
Compare Price
You save
$12.36
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 4302219
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 4302219 Flange Bushing Black Pkg Of 2
Item:
#1205507
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 4302219 |
| Manufacturer Part # | 4302219 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 4302219 Flange Bushing Black Pkg Of 2
$26.24/Pack
$38.60
You save
$12.36
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 4302219 Flange Bushing Black Pkg Of 2
