Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 4421113
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 4421113 Tube Vinyl .375idx23. 00lg
Item:
#1206331
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 4421113 |
| Manufacturer Part # | 4421113 |
| Height | 2.25" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 24.6" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 4421113 Tube Vinyl .375idx23. 00lg
