$7.87
$11.56
Compare Price
You save
$3.69
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5000313
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 5000313 Pin Clevis 5/16 X 4 Ss 302
Item:
#1204888
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5000313 |
| Manufacturer Part # | 5000313 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 5000313 Pin Clevis 5/16 X 4 Ss 302
$7.87
$11.56
You save
$3.69
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5000313 Pin Clevis 5/16 X 4 Ss 302