Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5004619
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 5004619 Screw #12 16 X .687 (eac H)
Item:
#1205863
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5004619 |
| Manufacturer Part # | 5004619 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5004619 Screw #12 16 X .687 (eac H)
