$12.49
$18.35
Compare Price
You save
$5.86
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5004799
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 5004799 Screw (each)
Item:
#1148050
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5004799 |
| Manufacturer Part # | 5004799 |
| Height | 0.6" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 5004799 Screw (each)
$12.49
$18.35
You save
$5.86
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5004799 Screw (each)
