$7.68
$11.30
Compare Price
You save
$3.62
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5005573
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 5005573 Scr Shld Hhd 8 32 Ss Pas S
Item:
#1205688
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5005573 |
| Manufacturer Part # | 5005573 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 5005573 Scr Shld Hhd 8 32 Ss Pas S
$7.68
$11.30
You save
$3.62
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5005573 Scr Shld Hhd 8 32 Ss Pas S