$4.28/Pack
$6.30
Compare Price
You save
$2.02
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5012279
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 5012279 Push In Thumbscrews Pkg Of 2
Item:
#1206264
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5012279 |
| Manufacturer Part # | 5012279 |
| Height | 2.6" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 5012279 Push In Thumbscrews Pkg Of 2
$4.28/Pack
$6.30
You save
$2.02
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5012279 Push In Thumbscrews Pkg Of 2