$1.95/Pack
$2.45
Compare Price
You save
$0.50
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5022379
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 5022379 Screw (pkg Of 10)
Item:
#1206266
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5022379 |
| Manufacturer Part # | 5022379 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 5022379 Screw (pkg Of 10)
$1.95/Pack
$2.45
You save
$0.50
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5022379 Screw (pkg Of 10)