Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5202059
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 5202059 Ph Tr Hd Screw (pkg Of 1 2)
Item:
#1204813
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5202059 |
| Manufacturer Part # | 5202059 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5202059 Ph Tr Hd Screw (pkg Of 1 2)