$14.89/Pack
$21.90
Compare Price
You save
$7.01
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5545109
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 5545109 Lockwasher Pkg Of 12
Item:
#1205510
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5545109 |
| Manufacturer Part # | 5545109 |
| Height | 1.7" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 5545109 Lockwasher Pkg Of 12
$14.89/Pack
$21.90
You save
$7.01
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5545109 Lockwasher Pkg Of 12