$20.26/Pack
$29.80
Compare Price
You save
$9.54
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5573389
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 5573389 Flat Washer Nylon Pkg Of 12
Item:
#1205722
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5573389 |
| Manufacturer Part # | 5573389 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 5573389 Flat Washer Nylon Pkg Of 12
$20.26/Pack
$29.80
You save
$9.54
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5573389 Flat Washer Nylon Pkg Of 12
