$58.60
$86.20
Compare Price
You save
$27.60
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 6026821
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 6026821 Bracket Coupling
Item:
#1204819
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 6026821 |
| Manufacturer Part # | 6026821 |
| Height | 1" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 6026821 Bracket Coupling
$58.60
$86.20
You save
$27.60
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 6026821 Bracket Coupling