$190.24
$239.87
Compare Price
You save
$49.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 6071531
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 6071531 Panel Side Rh
Item:
#1205155
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 6071531 |
| Manufacturer Part # | 6071531 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 6071531 Panel Side Rh
$190.24
$239.87
You save
$49.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 6071531 Panel Side Rh