$518.01
$762.04
Compare Price
You save
$244.03
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 6071661
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 6071661 Assem 30 Rh Door 21.5
Item:
#1205342
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 6071661 |
| Manufacturer Part # | 6071661 |
| Height | 2.25" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 33.13" |
| Weight | 3.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 6071661 Assem 30 Rh Door 21.5
$518.01
$762.04
You save
$244.03
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 6071661 Assem 30 Rh Door 21.5
