$70.68
$103.98
Compare Price
You save
$33.30
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 6504
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 6504 Hinge Assembly Rh And Lh
Item:
#1148032
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 6504 |
| Manufacturer Part # | 6504 |
| Height | 2.4" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 6504 Hinge Assembly Rh And Lh
$70.68
$103.98
You save
$33.30
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 6504 Hinge Assembly Rh And Lh

