$439.32
$646.27
Compare Price
You save
$206.95
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 6589
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 6589 Inspection Window
Item:
#1150056
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 6589 |
| Manufacturer Part # | 6589 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 6589 Inspection Window
$439.32
$646.27
You save
$206.95
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 6589 Inspection Window
