$162.55
$204.95
Compare Price
You save
$42.40
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 6884914
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 6884914 Ice Chute
Item:
#1205156
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 6884914 |
| Manufacturer Part # | 6884914 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 6884914 Ice Chute
$162.55
$204.95
You save
$42.40
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 6884914 Ice Chute