$261.71
$385.00
Compare Price
You save
$123.29
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7280
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7280 Accumulator Suction
Item:
#1195275
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7280 |
| Manufacturer Part # | 7280 |
| Height | 6.4" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 6.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 7280 Accumulator Suction
$261.71
$385.00
You save
$123.29
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7280 Accumulator Suction
