Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 76-1987-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 76-1987-3 Water Curtain
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 76-1987-3 |
| Manufacturer Part # | 76-1987-3 |
| Height | 7" |
| Width | 16" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 76-1987-3 Water Curtain, Manitowoc Gd-0402a Gd-0403w Gd-0492n Gd-0602a Gd-0603w, Gr-0400a Gr-0401w Gr-0490n Gr-0600a Gr-0601w Gr-0692n, Gy-0404a Gy-0405w Gy-0494n Gy-0604a Gy-0605w Gy-0694n
