$246.62
$362.80
Compare Price
You save
$116.18
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7600213
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7600213 Kit Exp Vlv Dan J/q800/q 600cvd
Item:
#1206161
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7600213 |
| Manufacturer Part # | 7600213 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 7600213 Kit Exp Vlv Dan J/q800/q 600cvd
$246.62
$362.80
You save
$116.18
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7600213 Kit Exp Vlv Dan J/q800/q 600cvd
