$91.71
$134.90
Compare Price
You save
$43.19
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7601613
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7601613 Switch Magnetic Bin 10. 00 Lead
Item:
#1206345
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7601613 |
| Manufacturer Part # | 7601613 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 7601613 Switch Magnetic Bin 10. 00 Lead
$91.71
$134.90
You save
$43.19
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7601613 Switch Magnetic Bin 10. 00 Lead
