Free Shipping
Free Shipping
$2,520.32
$3,707.60
Compare Price
You save
$1,187.28
(32%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7602283
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7602283 Evaporator Dice
Item:
#1205122
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7602283 |
| Manufacturer Part # | 7602283 |
| Height | 9" |
| Width | 26" |
| Depth | 26" |
| Weight | 24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 7602283 Evaporator Dice
$2,520.32
$3,707.60
You save
$1,187.28
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7602283 Evaporator Dice
