Free Shipping
Free Shipping
$1,059.06
$1,335.40
Compare Price
You save
$276.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7602953
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7602953 Compressor Assy 208 230/ 60/1
Item:
#1206195
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7602953 |
| Manufacturer Part # | 7602953 |
| Height | 11.5" |
| Width | 11.9" |
| Depth | 14.1" |
| Weight | 34.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 7602953 Compressor Assy 208 230/ 60/1
$1,059.06
$1,335.40
You save
$276.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7602953 Compressor Assy 208 230/ 60/1
