Free Shipping
Free Shipping
$2,765.37
$4,068.10
Compare Price
You save
$1,302.73
(32%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7603223
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7603223 Comp. Assy 208 230/60/3 S1400
Item:
#1206196
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7603223 |
| Manufacturer Part # | 7603223 |
| Height | 12" |
| Width | 14" |
| Depth | 18" |
| Weight | 72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 7603223 Comp. Assy 208 230/60/3 S1400
$2,765.37
$4,068.10
You save
$1,302.73
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7603223 Comp. Assy 208 230/60/3 S1400
