$406.39
$629.30
Compare Price
You save
$222.91
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7626733
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7626733 Fan Motor Kit 208 230v 50/60hz
Item:
#1148040
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7626733 |
| Manufacturer Part # | 7626733 |
| Height | 6.9" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 8.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 7626733 Fan Motor Kit 208 230v 50/60hz
$406.39
$629.30
You save
$222.91
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7626733 Fan Motor Kit 208 230v 50/60hz
