$658.94
$830.87
Compare Price
You save
$171.93
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7628123
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7628123 Comp Assy 230/60/1
Item:
#1206019
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7628123 |
| Manufacturer Part # | 7628123 |
| Height | 10.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 14" |
| Weight | 38.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 7628123 Comp Assy 230/60/1
$658.94
$830.87
You save
$171.93
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7628123 Comp Assy 230/60/1