Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7628873
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7628873 Ice Gate F1300/1474
Item:
#1206183
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7628873 |
| Manufacturer Part # | 7628873 |
| Height | 2.3" |
| Width | 13.1" |
| Depth | 23.25" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7628873 Ice Gate F1300/1474
