$16.99
$25.00
Compare Price
You save
$8.01
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7628983
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7628983 Speednut/screw Front P Anel
Item:
#1206184
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7628983 |
| Manufacturer Part # | 7628983 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 7628983 Speednut/screw Front P Anel
$16.99
$25.00
You save
$8.01
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7628983 Speednut/screw Front P Anel
