Free Shipping
Free Shipping
$884.72
$1,301.50
Compare Price
You save
$416.78
(32%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7629473
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7629473 Evaporator Assy Qy0130
Item:
#1206233
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7629473 |
| Manufacturer Part # | 7629473 |
| Height | 10" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 7629473 Evaporator Assy Qy0130
$884.72
$1,301.50
You save
$416.78
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7629473 Evaporator Assy Qy0130
