$187.93
$276.46
Compare Price
You save
$88.53
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 7906
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 7906 Ice Exhaust Asm W/micro Sw
Item:
#1206241
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 7906 |
| Manufacturer Part # | 7906 |
| Height | 4.95" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 7906 Ice Exhaust Asm W/micro Sw
$187.93
$276.46
You save
$88.53
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 7906 Ice Exhaust Asm W/micro Sw
