$310.78
$457.18
Compare Price
You save
$146.40
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 82-5210-9 Water Pump 230v
Item:
#1148724
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 82-5210-9 |
| Manufacturer Part # | 82-5210-9 |
| Height | 4.9" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 82-5210-9 Water Pump 230v
$310.78
$457.18
You save
$146.40
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 82-5210-9 W/oring 230v 60/50hz .21a

