$310.78
$457.18
Compare Price
You save
$146.40
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 8251139
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 8251139 Water Pump 230v/60hz
Item:
#1148042
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 8251139 |
| Manufacturer Part # | 8251139 |
| Height | 4.95" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 2.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 8251139 Water Pump 230v/60hz
$310.78
$457.18
You save
$146.40
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 8251139 Water Pump 230v/60hz
