$80.07
$100.95
Compare Price
You save
$20.88
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 8252843
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 8252843 Condenser Air 11.00 X 10
Item:
#1272606
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 8252843 |
| Manufacturer Part # | 8252843 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 8252843 Condenser Air 11.00 X 10
$80.07
$100.95
You save
$20.88
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 8252843 Condenser Air 11.00 X 10