Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 8851293
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 8851293 Condenser Air
Item:
#1274846
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 8851293 |
| Manufacturer Part # | 8851293 |
| Height | 12" |
| Width | 29" |
| Depth | 36" |
| Weight | 27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 8851293 Condenser Air