$149.36
$188.33
Compare Price
You save
$38.97
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc BEV00010-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc BEV00010-S Kit Label Bic Mf Fre Nch
Item:
#1276492
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | BEV00010-S |
| Manufacturer Part # | BEV00010-S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc BEV00010-S Kit Label Bic Mf Fre Nch
$149.36
$188.33
You save
$38.97
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc BEV00010-S Kit Label Bic Mf Fre Nch