Free Shipping
Free Shipping
$6,120.20
$13,040.00
Compare Price
You save
$6,919.80
(53%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc CNF0201A-161L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc CNF0201A-161L 315lb Ice/water Dispensr A/c Lever Nugget Ice
Item:
#1910842
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | CNF0201A-161L |
| Manufacturer Part # | CNF0201A-161L |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 187 lbs |
| Weight | 187 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc CNF0201A-161L 315lb Ice/water Dispensr A/c Lever Nugget Ice
$6,120.20
$13,040.00
You save
$6,919.80
(53%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc CNF0201A-161L 315lb Ice/water Dispensr A/c Lever Nugget Ice