FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Manitowoc CNP0202A Ice Maker & Water Dispenser 16-1/4"W X 24"D X 42"H Countertop
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | CNP0202A |
| Manufacturer Part # | CNP0202A |
| Style | Counter |
| Type | Ice & Water Combination Machine |
| Cooling | Air-cooled |
| Bin Storage Capacity | 11 - 20 Lb = 5 - 9 Kg |
| Height | 42" |
| Width | 16.25" |
| Depth | 24" |
| Weight | 198 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc, CNP0202A, Ice Maker & Water Dispenser, 16-1/4"W x 24"D x 42"H, countertop, nugget style, air-cooled, self-contained condenser, 20 lb bin storage capacity, touchless dispensing, R290 Refrigerant
