Free Shipping
Free Shipping
$9,925.66
$20,140.00
Compare Price
You save
$10,214.34
(51%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc IYT1500N-261E
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc IYT1500N-261E 1800lb R/c Ice Maker 48in W Half Dice Cubes
Item:
#1910861
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | IYT1500N-261E |
| Manufacturer Part # | IYT1500N-261E |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 298 lbs |
| Weight | 298 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc IYT1500N-261E 1800lb R/c Ice Maker 48in W Half Dice Cubes
$9,925.66
$20,140.00
You save
$10,214.34
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc IYT1500N-261E 1800lb R/c Ice Maker 48in W Half Dice Cubes