$274.36
$403.60
Compare Price
You save
$129.24
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc MAN308
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc MAN308 Control Board 115/60/1
Item:
#1203912
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | MAN308 |
| Manufacturer Part # | MAN308 |
| Height | 3.2" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc MAN308 Control Board 115/60/1
$274.36
$403.60
You save
$129.24
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc MAN308 Control Board 115/60/1
