Free Shipping
Free Shipping
$3,670.76
$8,215.00
Compare Price
You save
$4,544.24
(55%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc UYF0240W-161B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc UYF0240W-161B 219lb Ice Maker Uc W/c Half Dice 26in
Item:
#1910778
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | UYF0240W-161B |
| Manufacturer Part # | UYF0240W-161B |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 252.38 lbs |
| Weight | 252.38 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc UYF0240W-161B 219lb Ice Maker Uc W/c Half Dice 26in
$3,670.76
$8,215.00
You save
$4,544.24
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc UYF0240W-161B 219lb Ice Maker Uc W/c Half Dice 26in