Free Shipping
Free Shipping
$4,135.27
$9,427.00
Compare Price
You save
$5,291.73
(56%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc UYF0310A-161B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc UYF0310A-161B 290lb Ice Maker Uc A/c Half Dice 30in
Item:
#1910868
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | UYF0310A-161B |
| Manufacturer Part # | UYF0310A-161B |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 331.25 lbs |
| Weight | 331.25 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc UYF0310A-161B 290lb Ice Maker Uc A/c Half Dice 30in
$4,135.27
$9,427.00
You save
$5,291.73
(56%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc UYF0310A-161B 290lb Ice Maker Uc A/c Half Dice 30in