Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Mannhart 01-502431 Blade ("s")
Item:
#1179248
Technical details
| Manufacturer | Mannhart |
|---|---|
| Model Number | 01-502431 |
| Manufacturer Part # | 01-502431 |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Mannhart 01-502431 Blade ("s")
$993.16
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Mannhart 01-502431 Material Stainless Steel, Length 3-3/4", 95 Mm, Width 1-5/8", 41 Mm

