FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marc Refrigeration MMM-4-24 Refrigerated Merchandiser 102" L (4) 24" Hinged Multi-pane Glass Door With Heated Frames (field Reversible)
| Manufacturer | Marc Refrigeration |
|---|---|
| Model Number | MMM-4-24 |
| Manufacturer Part # | MMM-4-24 |
| Refrigeration | Remote (refrigeration Not Included) |
| Door Type | Hinged Door(s) |
| Exterior Finish | Specify |
| Size | 4 Section |
| Height | 77.5" |
| Width | 101.75" |
| Depth | 31.25" |
| Weight | 900 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Marc Refrigeration, MMM-4-24, Refrigerated Merchandiser, 102" L, (4) 24" hinged multi-pane glass door with heated frames (field reversible), full length lighting, white aluminum interior with stainless steel floor, designed for remote refrigeration
