Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Market Forge 08-6351 Thermoswitch
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 08-6351 |
| Manufacturer Part # | 08-6351 |
| Height | 0.63" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 08-6351 Hi-limit [ Disc Type -fenwal 08-033024-032 ], [ Temp 550 F ] 7/8" Mt. Hole Ctrs. Qty 2ea 1/4" Tab, Terminals., Market Forge 4200 4292, Vulcan Oven Sg2 Vr1c Vr2c Vr3c Vr4c Vr5c Vr6c Vr7c

